PL

Klinika

Poznaj Klinikę

Klinika Dobosz jest firmą rodzinną działającą w Trójmieście od 2001 roku. Wraz ze specjalistami różnych dziedzin medycyny oferujemy wysokospecjalistyczną opiekę medyczną w zakresie dermatologii, alergologii, dermatochirurgii, gastroenterologii i chirurgii. Wykonujemy zabiegi proktologiczne, bariatryczne (balon żołądkowy) i endoskopową diagnostykę przewodu pokarmowego. Na życzenie pacjenta zabiegi wykonywane są w znieczuleniu anestezjologicznym. Badania endoskopowe wykonywane są przez specjalistów pracujących w renomowanych placówkach Trojmiasta.  

 

Prężnie rozwijającą się galęzią działalności Kliniki jest medycyna estetyczna. Wykonujemy szeroki zakres zabiegów estetycznych twarzy i ciała. Klinikę wyróżniają usługi z wykorzystaniem najnowszych technologii laserowych. Nasze doświadczenie kliniczne i dydaktyczne, zdobyte w trakcie pracy w Gdańskim Uniwersytecie medycznym, wykorzystujemy podczas organizowanych w klinice szkoleń praktycznych dla lekarzy.

 

Zobacz film z uroczystości 10cio lecia Kliniki

 

Zobacz film o naszej Klinice

 

Mamy nadzieję, że wspólny wysiłek zespołu włożony w celu utrzymania wysokiej jakości usług medycznych i przyjaznej Pacjentom atmosfery zachęci Państwa do wizyty w naszej klinice.

 

Dr hab. med. Aneta Szczerkowska – Dobosz

Dr n. med. Magdalena Dobosz

Prof. dr hab. med. Marek Dobosz

Galeria Zdjęć