PL

Teleporady

Szanowni Pacjenci Klinika Dobosz nadaj pozostaje zamknięta do odwołania, ale uruchomiliśmy dla Państwa  możliwość konsultacji telefonicznych:

 • konsultacja dermatologiczna – Dr hab. med. Aneta Szczerkowska Dobosz 
 • Konsultacja gastroenterologiczna - Prof. dr hab. Marek Dobosz
 • Konsultacja gastroenterologiczna - dr n. med Joanna Wypych
 • Konsultacja gastroenterologiczna - lek. med. Cezary Płatkowski

 

Aby zarejestrować się na telekonsultację należy:

 1. Wypełnić formularz rejestracyjny i zeskanować go lub zrobić zdjęcie a następnie przesłać go mailem zatytułowanym nazwiskiem lekarza, u którego chcą Państwo skorzystać z teleporady. (pacjenci, którzy korzystali już z naszych usług później niż w maju 2018 (i podpisali taki formularz w klinice) nie muszą wypełniać formularza – wystarczy podać imię, nazwisko i aktualny telefon)
 2. Otrzymają Państwo zwrotną wiadomość z proponowanym terminem (dzień i przybliżona godzina) oraz danymi do przelewu. W tytule przelewu należy wpisać:  zapłata za: imię i nazwisko pacjenta i termin wizyty.
 3. WAŻNE - prosimy nie dokonywać przelewów w terminie wcześniejszym, niż wskazanym w bezpośredniej korespondencji
 4. Następnie przesyłają Państwo potwierdzenie przelewu oraz krótki opis problemów, aktualne badania i zdjęcia zmian (jeśli dermatologia) . 
 5. My przesyłamy ostateczne potwierdzenie terminu oraz fakturę (jeśli faktura ma być wystawiona na Firmę a nie osobę prywatną, należy od razu przesłać dane firmy, na którą ma być wystawiona faktura)
 6. W danym dniu wyznaczonej wizyty dzwonimy do Państwa na podany w formularzu numer i odbywa się telefoniczna konsultacja z lekarzem
 7. Prosimy o upewnienie się, że mają Państwo założone Internetowe Konto Pacjenta, które umożliwia realizację e-recept. (https://pacjent.gov.pl/internetowe-konto-pacjenta).

 

 

Dane do przelewu:

Konsultacja gastroenterologiczna – Prof. Marek Dobosz - 300 zł

Konsultacja gastroenterologiczna u pozostałych specjalistow - 150 zł

ISPL Marek Dobosz

Ul. Partyzantów 14 lok. 102

80-254 Gdańsk

Rachunek: 62 2490 0005 0000 4530 3435 7142

 

Dane do przelewu: Konsultacja dermatologiczna – Dr Aneta Szczerkowska-Dobosz - 200 zł

Prof. Dobosz i Partnerzy GPL

Ul. Partyzantów 14 lok. 102

80-254 Gdańsk

Rachunek: 48 2490 0005 0000 4510 4280 1312

 

 

Z góry przepraszamy za wszelkie techniczne utrudnienia, jakie mogą pojawić się podczas realizacji teleporad, ale wdrażamy tą formę w trybie szczególnym i liczymy na Państwa wyrozumiałość.