PL

Laser pico-nano sekundowy CUTERA

Laser pico - nano sekundowy CUTERA

Nasze urządzenie to najnowocześniejszy i najbardziej wszechstronny system laserowy pracujący w technologii zarówno pikosekundowej jak i nanosekundowej. Ultrakrótkie, pikosekundowe impulsy oraz trzy długości fali w jednym urządzeniu pozwalają nam na uzyskanie rezultatów do tej pory nieosiągalnych. Efekt fotoakuastyczny wiązki lasera sprawia, że zabiegi są bardzo dobrze tolerowane a okres rekonwalescencji skrócony do minimum. Końcówka frakcyjna umożliwia bezbolesne i szybkie leczenie blizn, rozstępów oraz wiotkości skóry z dużo krótszym okresem gojenia, niż przy dotychczasowych technikach laserowych. Procedura pozwala na rozjaśnienie trudnych przebarwień i przebudowę skóry już po pierwszym zabiegu. Trzy długości fali oraz możliwość pracy w trybie nano i pikosekundowym sprawia, że laser jest niezwykle skutecznym narzędziem do usuwania tatuaży w najszerszej jak dotąd gamie kolorystycznej, przy mniejszej niż dotychczas liczbie zabiegów.

 

 

Wskazania do zabiegów:

 

  • tatuaże czarne i kolorowe, tatuaże pourazowe
  • makijaże permanentne
  • przebarwienia powierzchowne i głębokie
  • nierówny koloryt skóry, piegi
  • melasma
  • wiotkośćskóry
  • blizny
  • rozstępy

 

 

Technologie wykorzystywane w pracy laserem 

 

PICO MLA (Micro LensArray)– przy zastosowaniu soczewki frakcyjnej i pracy impulsami pikosekundowymio wysokiej mocy możliwe są zabiegi frakcyjne z bardzo krótkim okresem rekonwalescencji. Zabieg ten wykorzystujemy do głębokiej przebudowy skóry w przypadku utraty gęstości bądź nierówności w jej teksturze oraz do leczenia blizn i rozstępów. Procedura jest umiarkowanie bolesna, przed zabiegiem stosujemy znieczulenie miejscowe kremem znieczulającym. Po zabiegu może obecny być rumień utrzymujący się do 3 dób , czasem widoczne są drobne wybroczyny.

PICO GENESIS – unikalny zabieg przy zastosowaniu ultrakrótkich impulsów z wykorzystaniem wysokiej energii mający na celu usunięcie przebarwień, nierówności kolorytu oraz głęboką przebudowę skóry. Zabieg ten jest całkowicie niebolesny  i nie wymaga rekonwalescencji. Zabieg PICO Genesis sprawia, że skóra staje się rozświetlona i jaśniejsza. Leczenie wymaga serii od dwóch do trzech zabiegów.