PL

Leczenie zmian naczyniowych

Leczenie zmian naczyniowych

Używane przez nas urządzenie to obecnie najnowocześniejszy i najskuteczniejszy w swojej klasie laser naczyniowy. Zastosowana technologia wychodzi naprzeciw zróżnicowanym problemom naczyniowym naszych Pacjentów. Zastosowanie dwóch długości fali w jednym urządzeniu (KTP 532nm oraz Nd-Yag 1064) pozwala za uporanie się z szerokim spektrum defektów naczyniowych.

 

Wszechstronność zastosowań i moc lasera  pozwalają na terapię dużo szerszej gamy patologii naczyniowej, niż zapewniały to dotychczas stosowane lasery naczyniowe - widocznych naczynek na twarzy, szczególnie na skrzydełkach nosa, teleangiektazji, unaczynionych blizn, wrodzonych malformacji naczyniowych, poszerzonych naczyń na kończynach dolnych i rumienia na twarzy, który u osób młodych jest wyrazem żywej gry naczynioruchowej, a u osób starszych może poprzedzać lub towarzyszyć trądzikowi różowatemu.

 

O wyjątkowości urządzenia decyduje również innowacyjna technologia chłodzenia, która zapewnia Pacjentowi bezpieczeństwo i komfort w trakcie wykonywania zabiegu. Ciągłe chłodzenie skraca czas rekonwalescencji oraz minimalizuje ryzyko powikłań, zaś efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

 

Zobacz film dotyczący zabiegu leczenie zmian naczyniowych