PL

Modelowanie ust

Modelowanie ust

 

 

Do modelowania kształtu i objętości ust stosuje się kwas hialuronowy. W medycynie estetycznej zastosowanie mają dwa główne rodzaje kwasu hialuronowego: usieciowany i nieusieciowany, oferując efekty od natychmiastowego nawilżenia do długotrwałego modelowania i powiększania ust.

 

Zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym 

Przed przystąpieniem do zabiegu, konieczna jest konsultacja z lekarzem, który przeprowadzi kwalifikację i wykluczy możliwe przeciwwskazania, takie jak ciąża, karmienie piersią, czy choroby autoimmunologiczne oraz przedyskutuje oczekiwania Pacjenta i możliwości korekty wyglądu ust. Dzięki temu zabieg jest dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta.

 

Efekty zabiegu modelowania ust

Modelowanie ust kwasem hialuronowym pozwala na osiągnięcie naturalnych efektów, takich jak nawilżenie, poprawa kształtu, objętości, symetrii, a także redukcję zmarszczek wokół ust. Efekty mogą utrzymywać się od kilku do 18 miesięcy, w zależności od rodzaju użytego kwasu hialuronowego i indywidualnych cech pacjenta.

 

Zalecenia p o zabiegu modelowania ust 

Po zabiegu mogą wystąpić lekkie obrzęki, siniaki czy tkliwość ust, które zazwyczaj ustępują w ciągu kilku dni. Obrzęk jest największy bezpośrednio po zabiegu i następnego dnia po nocy.

 


Dlaczego warto zdecydować się na modelowanie ust kwasem hialuronowym?

Modelowanie ust kwasem hialuronowym cieszy się popularnością ze względu na swoją skuteczność i bezpieczeństwo. Jak każdy zabieg iniekcyjny z użyciem kwasu hialuronowego procedura niesie niewielkie ryzyko powikłań, dlatego procedura powinna być wykonywana jedynie przez lekarzy. Niezależnie od wieku czy płci, każdy może skorzystać z tego zabiegu aby uzyskać pełniejsze, symetryczne i estetycznie zarysowane usta.


Modelowanie ust kwasem hialuronowym obejmuje różne techniki, które pozwalają dopasować zabieg do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta.

 

Każda z technik ma swoje zastosowanie w zależności od oczekiwanego efektu, anatomii ust pacjenta oraz preferencji dotyczących efektu końcowego. Wybór odpowiedniej metody powinien być dokonany w konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą medycyny estetycznej.

 

Zastosowanie preparatów kwasu hialuronowego, dedykowanych specjalnie dla ust, gwarantuje uzyskanie naturalnego oraz przewidywalnego efektu. W zależności od oczekiwań usta mogą zostać delikatnie podkreślone, jak też wyraźnie powiększone.

 

 

Zobacz film dotyczący zabiegu modelowania ust