PL

Skinbooster

Skinbooster

Sekretem działania i skuteczności zabiegu jest stabilizowany kwas hialuronowy stworzony dzięki unikalnej, opatentowanej technologii NASHA TM. W przeciwieństwie do niezmodyfikowanego kwasu hialuronowego charakteryzuje się wysoką trwałością, a podany w głębokie warstwy skóry oddziałuje pozytywnie przez wiele miesięcy dając efekt głębokiej rewitalizacji i nawilżenia.

 

Zawarty w Restylane Skinboosters stabilizowany kwas hialuronowy „rozpycha” komórki zwiększając ich objętość i stymulując je do produkcji kolagenu. W efekcie skóra zyskuje sprężystość i jędrność, nabiera elastyczności, wyraźnie poprawia się również jej struktura a przede wszystkim skóra zyskuje długotrwałe nawilżenie.

 

Restylane Skinboosters jest zabiegiem dla wszystkich, którzy chcą zapewnić dogłębne, długotrwałe nawilżenie skóry. To również doskonała metoda na poprawę owalu twarzy i likwidację fotouszkodzeń skóry oraz korekcji innych wrażliwych i podatnych na powstawanie zmarszczek obszarów.

 

Zabiegi Restylane Skinboosters można stosować na skórę całego ciała; rewelacyjne efekty uzyskuje się np. odmładzając skórę dłoni. Najlepsze rezultaty stosowania Restylane Skinboosters uzyskuje się po 3 zabiegach wykonanych co 3 – 4 tygodnie.