PL

Ultraformer III

Ultraformer III

Ultraformer III to nieinwazyjne konturowanie oraz lifting twarzy i ciała za pomocą ultradzwięków.

 

Urządzenie to służy do nieinwazyjnego ujędrniania skóry twarzy, szyi i ciała, które wykorzystuje technologię ultradźwięków HIFU - High Intensity Focused Ultrasound czyli wysokoenergetyczną falę ultradźwiękową, która selektywnie podgrzewa tkankę podskórną i skórę. Wskutek wibracji fal dżwiękowych zwiększa się aktywność komórek skóry, pobudzając je do regeneracji i wytworzenia nowego kolagenu. Ultradżwięki znalazły szerokie zastosowanie w medycynie dzięki swoim właściwościom diagnostycznym oraz terapeutycznym.

 

Jak wygląda zabieg?

 

Zabieg polega na przyłożeniu do skóry pacjenta specjalnej głowicy, która emituje fale ultradżwiękowe wnikające w głąb tkanek. Dzięki możliwości kontroli głębokości działania fal można precyzyjnie wywoływać obkurczenie tkanek zarówno na powierzchownym, jak i głębokim poziomie (1,5 mm; 3,0 mm; 4,5 mm; 9,0 mm).

Zabiegom może być poddana praktycznie każda część ciała. Zabieg nie wymaga żadnego znieczulenia, jednak w zależności od wrażliwości skóry może być zastosowane znieczulenie miejscowe w postaci kremu. Jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych zajęć. Dużą zaletą jest to, iż zabiegi można wykonywać przez cały rok.

 

 Efekty

 

Stopniowa poprawa jędrności skóry następuje po upływie ok 2 miesięcy i utrzymuje się minimum 2 lata.

 

Przeciwwskazania

 

  •  ciąża
  • nowotwór
  • stan zapalny/zmiany skórne w miejscu wykonywania zabiegu
  • opryszczka w miejscu wykonywania zabiegu

 

 

 

                                                  

 

Ostateczna cena zabiegu zależna jest od liczby impulsów. Ceny zawierają VAT 23 %.